múdry(@)firstfiber.kn

FirstFiber.cn Obchod ponúka rôzne 1xN a 2xN PLC Cassete štiepačky, vrátane 1x2, 1x4, 1x8, 1x16,1x32, 1x64 Cassete typu PLC splitter a 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32, 2x64 Cassete typu PLC štiepačky.

Funkcie

• Dobrý jednotnosť a nízke insertion loss

• Nízka Polarizácia Závislé Strata

• Výborné Mechanické

• Stabilita Telecordia GR-1221 a GR-1209

• Súčasti prostredníctvom TLC-Certifikované,Zodpovedať YD1117-2001

• Prevádzkové prostredie: -40ºC do +85ºC

• Vysoká Polarizácia Zánik Pomer A Vynikajúcej Jednotnosť

• G. 657A Vlákniny Parameter Konfigurácia Portov 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64 Vlákna Typu G. 657A Operačný Vlnová dĺžka(nm) 1260~1650 Insertion Loss(dB) Typické 3.7 6.8 10.0 13.0 16.0 19.5 Max 4.0 7.2 10.5 13.5 16.9 21.0 Strata Jednotnosť (dB) Max 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5 Vrátiť Strata (dB) Min 50 50 50 50 50 50 PDL (dB) Max 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.4 Urcenim (dB) Min 55 55 55 55 55 55 závisieť od Vlnovej dĺžky

Strata(dB) Max 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.8 Závislé od Teploty

Strata(-40 Až+85°C) Max 0.5 0.5 0.5 0.8 0.8 1.0 Prevádzková Teplota (°C) -40 Až+85 Skladovacia Teplota (°C) -40 Až+85

  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Názov Značky: OLOEY
  • Vlákna typu: Jediný Režim
  • Veľkosť: size
  • Položka Dĺžka: 1.5m
  • Kompatibilné: D-Link
  • Číslo Modelu: FF500123

Súvisiace produkty

1 Do 4 Z 4Way CATV Signálu Zosilňovač 220V 45-860MHz Booster Splitter

1 Do 4 Z 4Way CATV Signálu Zosilňovač 220V 45-860MHz Booster Splitter

€11.02

1 Do 4 Z 4Way CATV Signálu Zosilňovač 220V 45-860MHz Booster Splitter Produkt Prehľady Podrobné Snímky Špecifikácia Navrhnuté s dovezené vysokofrekvenčných komponentov poskytujú vysoký výkon.Hliníkové shell poskytuje jemné tieniace vlastnosti a silná schopnosť odolať poruchy.Poskytuje manuálne ovládanie zosilnenia na prispôsobenie vhodný signál. POLOŽKA PARAMETER Frekvenčný

Dom Držiak Špirála Stenu Upevnite na Háku Dacromet Studenej Pozinkovania Liečba GoodFtth Príslušenstvo 1000pcs/veľa

Dom Držiak Špirála Stenu Upevnite na Háku Dacromet Studenej Pozinkovania Liečba GoodFtth Príslušenstvo 1000pcs/veľa

€1 864.17

Dom Držiak Špirála Stenu Upevnite na Háku Dacromet Studenej Pozinkovania Liečba GoodFtth Príslušenstvo 1000pcs/veľa Funkcia: Vyrobené z uhlíkovej ocele Studený/žiarovo Pozinkované alebo Dacromet úprava na povrchu Rozmer:72x27mm Aplikácie: CATV; FTTx+LAN; Telekomunikačné siete;Dátové siete 1).Dovozného cla,daní a súvisiacich poplatkov

Čína dodávateľa 1550nm catv optický vysielač 6mw

Čína dodávateľa 1550nm catv optický vysielač 6mw

€114.44

Čína dodávateľa 1550nm catv optický vysielač 6mw Informácie o Výrobku 1550nm Mini CATV optický vysielač je lepšie lepšie spotreby energie, výstup presnosť a vysokú spoľahlivosť, používa sa predovšetkým v optických vlákien Prenos Televízneho Obrazu Signálu, Digitálny Signál, Televízia ,Telefón, Hlasový Signál Údajov (alebo Komprimovaných Dát) Signálu. So všetkým

ZHWCOMM 19 palcový 48 core Vytiahnuť typ optického vlákna distribúcia rám SC rady odf port Rack Namontované Krytý vlákniny patch panel

ZHWCOMM 19 palcový 48 core Vytiahnuť typ optického vlákna distribúcia rám SC rady odf port Rack Namontované Krytý vlákniny patch panel

€36.66

ZHWCOMM 19 palcový 48 core Vytiahnuť typ optického vlákna distribúcia rám SC rady odf port Rack Namontované Krytý vlákniny patch panel Vybavený 1) Štandardná veľkosť, nízka hmotnosť a primeranej štruktúre 2) Spájať zásobník na vnútornej premenlivé 3) Možno použiť v 19 , 23 štandardných distribučných rám 4) Vhodný na páse s nástrojmi a jednovláknová 5)

[Grandway ODN] FTTH 32 jadier indoor & outdoor / vonkajšie Optické vláknové Splitter Box FTB F2H-FSB-32-D

[Grandway ODN] FTTH 32 jadier indoor & outdoor / vonkajšie Optické vláknové Splitter Box FTB F2H-FSB-32-D

€23.41

Šanghaj Grandway Telecom Tech Co., Ltd je high-tech Výskumu a Vývoja Výrobnej Spoločnosti ,Továrne.Nachádza sa v Shanghai , CN od roku 1994. Grandway je určená na Poskytovanie Vysokej kvality produktov a Multi-Možnosti.Rýchle Dizajn odpoveď!Rýchly Odber !Rýchle lodnej dopravy ! [Grandway ODN] Optických Outdoor IP65 Splitter Box 32F: F2H-FSB-32-D

PCI-DIO-96 Digitálna I/O karta 193758A-01

PCI-DIO-96 Digitálna I/O karta 193758A-01

€148.90

PCI-DIO-96 Digitálna I/O karta 193758A-01

15m LC SC, FC PC UPC OM1 OM2 Vlákniny Patch Kábel, Jumper, Patch Kábel Simplex Multimode 2.0 mm

15m LC SC, FC PC UPC OM1 OM2 Vlákniny Patch Kábel, Jumper, Patch Kábel Simplex Multimode 2.0 mm

€6.78

FirstFiber 200m 2Core Krytý FTTH Drop Kábel Vlákniny Singlemode OS2,FRP Silu Člen, LSZH Motýľ Ploché drop kábel GJXFH

FirstFiber 200m 2Core Krytý FTTH Drop Kábel Vlákniny Singlemode OS2,FRP Silu Člen, LSZH Motýľ Ploché drop kábel GJXFH

€43.23

FirstFiber GJXFH FTTH Krytý Drop Kábel používa motýľ ploché štruktúry, ktorých optické vlákna jednotka je umiestnená v centre.Dvoch paralelných Vlákien Posilniť Plastov (FRP) pevnosť v členmi sú umiestnené na dvoch stranách.Potom, kábel je ukončený s LSZH prezervatívy.FTTH vnútorné kábel má oveľa väčšiu šírku pásma na prepravu údajov a menej citlivé na rušenie, ako pri

Vlákno Patch Káble FC-FC UPC SM Duplex GoodFtth 20-50m

Vlákno Patch Káble FC-FC UPC SM Duplex GoodFtth 20-50m

€16.53

Vlákno Patch Káble FC-FC UPC SM Duplex GoodFtth 20-50m

Vlákno Patch Kábel Kábel SC-SC APC SC/APC-SC/APC SM Simplex GoodFtth 20-50m

Vlákno Patch Kábel Kábel SC-SC APC SC/APC-SC/APC SM Simplex GoodFtth 20-50m

€11.70

Vlákno Patch Kábel Kábel SC-SC APC SC/APC-SC/APC SM Simplex GoodFtth 20-50m

LODFIBER QSFP-40G-CSR4-MM850-NDDM H-3-C Kompatibilné 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm 300m MTP/MPO Vysielač

LODFIBER QSFP-40G-CSR4-MM850-NDDM H-3-C Kompatibilné 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm 300m MTP/MPO Vysielač

€67.82

H3C QSFP-40G-CSR4-MM850-NDDM Kompatibilné 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm 300m MTP/MPO Vysielač Špecifikácie: Katalógové Číslo: QSFP-40G-CSR4-MM850-NDDM Form Factor: QSFP Konektor: MTP/MPO Rýchlosť Prenosu dát: 40Gbps Vlnová dĺžka: 850nm Maximálna Vzdialenosť: [email protected], [email protected] Vlákno Typ: MMF Prevádzková Teplota: 0~70 °C Aplikácie:

AUA-70A Optických Power Meter Optical Fiber Tester Optické Kazu Merač Optického Vlákna Útlm Tester

AUA-70A Optických Power Meter Optical Fiber Tester Optické Kazu Merač Optického Vlákna Útlm Tester

€20.97 €19.08

AUA-70A Optické Napájania: 1. Merací rozsah je o -70dBm~+10dBm. 2. Opatrenie 7 vlnových dĺžok ako 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm. 3, výkon: 2 oddiel 5 suché batérie. 4, príslušenstvo detaily: bočné SC, kola FC converter, 1 každý, 5. suché batérie 1 pár, 1 puzdro, 1 certifikát, 1 manuálu (Poznámka: tento manuál je len orientačný). 5, veľkosť tela je o: 18 * 8.3 * 2.5 CM. 6, hmotnosť

10G CWDM SFP+ 80KM 1510 EML+APD ZR LC DDM vysielač modul

10G CWDM SFP+ 80KM 1510 EML+APD ZR LC DDM vysielač modul

€247.54

* Logo možné prispôsobiť , ak je potrebné iné ,kontaktujte, prosím, naše krásne služieb zákazníkom . Funkcie : Podporuje až 10.5 Gb/s bitovou rýchlosťou Hot-Zásuvné SFP+ stopu 1510nm Vlnová dĺžka CWDM EML z Vysielača 23dB Moc Rozpočtu Najmenej.S vysokou citlivosťou APD Duplex LC konektor Prípade, prevádzková teplota 0°C do

100/ks veľa SC-APC Rýchly konektor FTTH Optické Vlákna Rýchle Studenej APC/SC SC-APC 0.2 dB jednom režime

100/ks veľa SC-APC Rýchly konektor FTTH Optické Vlákna Rýchle Studenej APC/SC SC-APC 0.2 dB jednom režime

€49.93

100/ks veľa SC-APC Rýchly konektor FTTH Optické Vlákna Rýchle Studenej APC/SC SC-APC 0.2 dB jednotný režim.Tento odkaz je asi 100ks SC-APC Rýchly Konektor. Máme aj iný druh model ako 5dB 10dB~a viac,môžete contant nás pre viac detailov.Detail produktu: Cena je len pre referenčné účely.Vitajte kontaktujte nás pre viac informácií, ďakujem.

Dobrá Cena Pôvodnej Fiberhome OLT zrakového gpon/epon an5516-01 veľké olt

Dobrá Cena Pôvodnej Fiberhome OLT zrakového gpon/epon an5516-01 veľké olt

€720.57

Kvalitný výrobca GPON/EPON AN5516-01 S Dobrou Cenou Informácie o Výrobku Na AN5516-01 má silný adaptability na prostredie a môže byť nasadené rýchlo.V FTTx sietí,OLT sa priblížila na strane užívateľa, ktoré môžete uložiť, chrbticu, optický kábel zdrojov.Toto rieši problém niekoľkých užívateľov a dlho prístup vzdialenosť, keď FTTx služby sú aplikované v oblasti

Hot Predaj Huawei VCLE H83D00VCLE02 VCLE 32-kanálov VDSL2 rada pre Huawei MA5616 MA5818 OLT ASRB ASPB ADLE VDLE ADPE EIUA

Hot Predaj Huawei VCLE H83D00VCLE02 VCLE 32-kanálov VDSL2 rada pre Huawei MA5616 MA5818 OLT ASRB ASPB ADLE VDLE ADPE EIUA

€159.37

Hot Predaj Huawei VCLE H83D00VCLE02 VCLE 32-kanálov VDSL2 rada pre Huawei MA5616 MA5818 OLT ASRB ASPB ADLE VDLE ADPE EIUA

LODFIBER 800M LC-LC Vonkajšie Obrnené Singlemode 4 Pramene Optický Kábel Patch Kábel 9/125

LODFIBER 800M LC-LC Vonkajšie Obrnené Singlemode 4 Pramene Optický Kábel Patch Kábel 9/125

€762.96

800M LC-LC Vonkajšie Obrnené Singlemode 4 Pramene Optický Kábel Patch Kábel 9/125 800M LC-LC Vonkajšie Obrnené Singlemode SM 4 Pramene Optický Kábel Patch Kábel Obsahujú: 1 kus Typ konektora: LC/UPC-LC/UPC Vzdialenosť: 800 M Pramene: 4cores(4 Prameňov) Základné Obklady Priemer: Singlemode 9/125 Jacketing: Vonkajšie Obrnené ( vhodné

40M AOC, HDMI, Optický Kábel 18Gbps Vysokej Rýchlosti 4K60HZ, s Malými Mikro a Štandard HDMI Konektory,Ľahko Rúry Smerovanie

40M AOC, HDMI, Optický Kábel 18Gbps Vysokej Rýchlosti 4K60HZ, s Malými Mikro a Štandard HDMI Konektory,Ľahko Rúry Smerovanie

€108.51

EB-LINK AOC, HDMI, Optický Kábel 18Gbps Vysokej Rýchlosti 4K60HZ, s Malými Mikro a Štandard HDMI Konektory,Ľahko Rúry Smerovanie 40Meters Technické Špecifikácie: 1: 40meters /131feet ako hdmi2.0 AOC optický Kábel 2: Tenký drôt s Micro HDMI Rozhranie (pripojené do vymeniteľného HDMI Typ A koniec), Ultra slim (4.8 mm) a ľahké kábel robí kabeláž jednoduchšie, môžete

LSI 9212-4i4e 4 Port Interné Externé SAS/SATA 6 G Host Bus Adapter

LSI 9212-4i4e 4 Port Interné Externé SAS/SATA 6 G Host Bus Adapter

€93.25

Popis: Menšie podniky alebo aplikácie, ako napríklad e-mail a súbor slúži môže vybrať SATA disky pre ich nižšiu cenu za gigabajt.SAS 9212-414e 6 Gb/s SAS Host Bus Adapter má štyri interné SATA porty popri štyroch externých SAS a SATA porty, čo umožňuje expanziu s SATA disky alebo vyšší výkon SAV skladovanie podľa potreby.Integrované RAID ochranu údajov, poskytuje kľud, RAID ochranu.Pripojiť

LODFIBER SFP-10G-BXU-I-C-je-c-o Kompatibilných 10GBASE-BX10-U SFP+ 1270nmTX1330nmRX 10km DOM Vysielač

LODFIBER SFP-10G-BXU-I-C-je-c-o Kompatibilných 10GBASE-BX10-U SFP+ 1270nmTX1330nmRX 10km DOM Vysielač

€59.34

Cisco SFP-10G-BXU-I Kompatibilný 10GBASE-BX10-U SFP+ 1270nm-TX/1330nm-RX 10km DOM Vysielač 10GBASE-BX TX1270nm/RX1330nm 10.3 Gbp SM 10 km Jedného LC SFP+ Vysielače. Špecifikácie: Katalógové Číslo: SFP-10G-BXU-I Form Factor: SFP+ Typ zariadenia: Vysielač modul Použitie: 10G/10G FC Rýchlosť Prenosu dát: 10Gbps Vlnová Dĺžka: TX1270nm/Rx1330nm Maximálna

24 Jadro Optického Spájať Zásobník Béžová,Vlákniny Casstte pre Fusion Spojov,Príslušenstvo pre Vlákien Uzavretie,patch panel,skrine

24 Jadro Optického Spájať Zásobník Béžová,Vlákniny Casstte pre Fusion Spojov,Príslušenstvo pre Vlákien Uzavretie,patch panel,skrine

€84.77

Vážení Zákazníci, Vitajte navštívte naše webové stránky na lepšiu cenu. www.ghfiber.com Email:[email protected] Skype:hy-fiber Facebook:8613761251367 Whatsapp:8618621633929 Obchodný sortiment Optické vláknové vnútorné kábel, Patch kábel/pigtail, FTTH príslušenstvo, MTP/MPO, optických adaptér, optických konektorov, Vlákniny optické

Optických Spojov stroj Komshine FX37 Optických Spojov Stroj s FIS striptérka, FTTH FTTx Vlákniny zvárač

Optických Spojov stroj Komshine FX37 Optických Spojov Stroj s FIS striptérka, FTTH FTTx Vlákniny zvárač

€931.66

Komshine FX37 PAS Optického Vlákna fusion splicer s vlákniny sekáčik * Vysoká Presnosť a Nízka Spojov a Strát * * Skutočné Jadro Zarovnanie * * Nízka Spojov Strata FX37 kombinuje funkcie oboch spojov a vykurovanie pre tých, káble, ktoré sú populárne v FTTx: 250µm fber, 900µm fber, plochý kábel, fber jumper.Tento splicer je najmenší, najľahší a najrýchlejší

LODFIBER X520-DA1 E10G41BTDA OEM 10Gb Ethernet Konvergovanej Siete Adaptér S jedným XDACBL1M DAC

LODFIBER X520-DA1 E10G41BTDA OEM 10Gb Ethernet Konvergovanej Siete Adaptér S jedným XDACBL1M DAC

€67.82

X520-DA1 E10G41BTDA OEM 10Gb Ethernet Konvergovanej Siete Adaptér S jedným XDACBL1M DAC Box Obsahuje: 1 ks X520-DA1 E10G41BTDA 10Gb Ethernet Konvergovanej Siete Adaptér ,Výrobca: OEM 1 ks XDACBL1M 1meters DAC 1 ks CD ovládač 1 ks štandardnej nízkoprofilový držiak 1 ks standard high profile držiak