Znamenia zverokruhu vašich priateľov sú kľúčom k nájdeniu ich perfektného darčeku na tento rok

12.11.2020

Nechajte sa viesť hviezdami (darčekom)! 

Priatelia a rodina. Milujete ich a chcete im ukázať, ako veľmi vám na nich záleží, s darčekom, ktorý je premyslený, najmä po roku, ktorý je rokom 2020. Poznáte ich tak dobre ... napriek tomu, keď je čas na nákup darčekov , môžete nakresliť veľký prázdny lístok.

Našťastie je tu astrológia, ktorá dokáže úplne predpovedať dary, ktoré váš najlepší priateľ  , mama , otec alebo dokonca vaša sestra chcú .

 

1. Baran - zameriava sa na  kariéru a seba, takže praktické darčeky - napríklad nový kávovar, ktorý ich počas pracovných dní prebudí, alebo červené  sexi  čižmy .

2. Býk - Našim priateľom Býkov vládne Venuša, planéta krásy. V záujme každého je preto dať mu pekné veci, okrem iného aj elegantné tašky, voňavku  a hodvábne obliečky na vankúše, ktoré udržia vlasy a pokožku na vrchole krásy. Tento rok sa navyše zameriavajú na svoju kariéru , takže im dajte plánovač, ktorý im pomôže prísť na všetky schôdzky včas!

3. Blíženci - Všetci viete, že naše sladké znamenie  so všetkými ich rozmanitými záujmami, nie je najľahšie obdarovať  - ale milujú učenie, takže knihy alebo filmy sú vždy dobrou voľbou . Navyše, práve teraz sa zameriavajú na vzdelávanie a cestovanie , takže im doprajte inšpiráciu vo forme cestopisnej knihy .

4. Rak - Pre raka nie je nič dôležitejšie ako cítiť sa pekne . Tento rok sa dostávajú do ~ okultizmu ~, takže im dajte všetky tarotové balíčky a astro knihy, ktoré nájdete.

5. Lev - Levy sa narodili ako hviezdy, takže im dávajte čokoľvek iskrivé alebo lesklé. Ale tento rok sa zameriavajú skôr na svoje vzťahy než na to, aby stáli sami v centre pozornosti.

6. Panna - Úprimné vedomie toho, že ste na nich mysleli, je dostatočný darček pre Panny. Ale keď Jupiter tento rok sedí v ich šiestom dome zdravia a práce, ocenia vás najmä vtedy, ak im pomôžete s vylepšením rutiny starostlivosti o seba alebo im dáte pekné, ale praktické kancelárske doplnky. 

7. Váhy - sú pravdepodobne najštýlovejším znamením zverokruhu, takže im zaobstarajte všetko pekné! Ak potrebujete viac inšpirácie, Jupiter je v súčasnosti v ich piatom dome romantiky, sexu, tvorivosti a zábavy, takže ocenia všetko, čo môžu použiť, aby im pomohli experimentovať s ich vzhľadom,  ponorte sa hlbšie do umenia / hudby / filmov / kníh. 

8. Škorpión -  sú prirodzený a práve teraz je Jupiter v ich štvrtom dome doma / rodina  / , takže váš priateľ je čoraz nostalgickejší a sentimentálnejší ako obvykle. Darujte im niečo zo srdca spojené so sladkou poznámkou o tom, ako veľa pre vás znamenajú - alebo niečo, čo im pomôže zútulniť domov. Plusom je samozrejme všetko, čo prispieva k ich notoricky sexi a upírskemu vzhľadu.

9. Strelec - Váš dobrodružný priateľ : tento rok chcú všetky  zimné  športy , zábavu  a áno, chystajú sa aj na lyžovanie, takže lyžiarske  okuliare sú úplne nevyhnutné. Nadväzujú tiež nové kontakty, takže im dajte niečo, čo môžu použiť so svojimi priateľmi. 

10. Kozorožec - dbá na kvalitu a tento rok sa osobitne zameriava na svoje Ja a reputáciu. Nemusíte pre nich minúť 3 000 eur za luxusnú kabelku  (hoci by to neodmietli), ale dajte im oblečenie / šperky / dekorácie  v klasickom štýle - niečo, čo si môžu vziať na svoj ďalší pracovný pohovor . 

11. Vodnár - je čudák zverokruhu (to je pochvala!), Tak im zaobstarajte všetko, čo vyhovuje ich zvláštnym záľubám, aby ste im ukázali, že ich milujete.  Práve teraz je Jupiter v ich prvom dome vzhľadu a sebavyjadrenia, takže čokoľvek, čo im pomáha zmeniť vzhľad alebo experimentovať s novým  štýlom, je dobrý krok.

12. Ryby - Naše obľúbené ryby vždy milujú čokoľvek sladké a útulné, ale tento rok je Jupiter v dome "izolácie", takže si dávajú dosť času na seba . Darujte im umelecké potreby, omaľovánky a výrobky na starostlivosť o seba a budete ich obľúbeným priateľom.